Silne wsparcie

Niezależność i samowystarczalność to cechy, dzięki którym możesz sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Są jednak sytuacje, kiedy warto skorzystać ze wsparcia. Nowy Mitsubishi L200 to coś więcej niż pick-up - to niezastąpiona pomoc w każdej sytuacji. L200 zmieni Twój sposób patrzenia na to, jak można się przemieszczać z jednego miejsca w drugie, nawet z większym ładunkiem. Szczególnie, kiedy oprócz komfortu, liczy się użyteczność, wytrzymałość i niezawodność.

model_mini_L200.png
 • z zewnątrz
 • wewnątrz
0%
  • Cena od 104 990 zł

   

  Bezpieczeństwo w pierwszej kolejności

  L200 - benefit2

  Multifunkcyjna kierownica

  Multifunkcyjna kierownica z łopatkami do zmiany biegów oraz obsługą tempomatu.

  L200 - benefit1

  Kamera cofania

  Widok z kamery umieszczonej na pokrywie przestrzeni ładunkowej zwiększa bezpieczeństwo podczas manewrów cofania, zmniejszając ryzyko najechania na pieszych czy inne pojazdy.

  Najmniejszy promień skrętu w swojej klasie - 5,9 metra

  Najmniejszy promień skrętu w swojej klasie - 5,9 metra

  Jak na pojazd tych rozmiarów promień skrętu L200 jest zaskakująco mały. Dzięki temu parkowanie i manewrowanie L200 będzie wyjątkowo łatwe.

  Przestrzeń, której Ci nie zabraknie

  Przestrzeń, której Ci nie zabraknie

  Przestrzeń ładunkowa to najważniejszy element każdego pick-upa. W nowym L200 możliwościom transportowym projektanci poświęcili szczególnie dużo uwagi. W efekcie powstała pojemna i funkcjonalna przestrzeń, która bez trudu pomieści duże ładunki, np. europaletę. Aby lepiej dopasować Mitsubishi L200 do własnych potrzeb, możesz wyposażyć swój samochód w jedną z kilku zabudów dostępnych w ofercie akcesoriów.